SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Jak działa subskrypcja?

 

Subskrypcja PERCHBOX™

Czym jest subskrypcja PERCHBOX™?

To rodzaj abonamentu na okoniowe przynęty, podobny do prenumeraty wędkarskiego czasopisma, np. Wędkarskich Wiadomości :). Tylko zamiast otrzymywać cyklicznie gazetę będziesz otrzymywać świeżo przygotowane przynęty okoniowe. Możesz wybrać spośród trzech opcji opakowań: FINESSE dla wędkarzy, którzy łowią zestawami XUL, CLASSIC dla wędkarzy hołdujących klasycznemu kopytku w rozmiarze 4-6cm oraz PREDATOR, który zawiera przynęty od 5 cm w górę i dedykowany jest największym rybom w paski takim jak sandacze i okonie 40+. Subskrypcja odnawia się automatycznie, co wybrany przez ciebie cykl, ale w każdej chwili możesz z niej zrezygnować. UWAGA WAŻNE! Twoja pierwsza paczka wyjdzie zgodnie z deklarowanym czasem na karcie produktu, lecz jeśli bank nie zdoła obciążyć twojej karty (dokona 3 takich prób w ciągu pierwszych dni), twóje zamówienie zostanie odrzucone, lecz wcześniej otrzymasz powiadomenie systemowe przypominające o dokonaniu płatności.

Co oferuje subskrypcja:

  • Regularne Dostawy: Twoje przynęty okoniowe będą dostarczane w wybranym przez Ciebie cyklu dostaw np. co 21, 30 lub 60 dni roboczych, zapewniając Ci stale świeże i łowne przynęty na ryby w paski.
  • Różnorodność Opcji: Wybierz spośród trzech różnych opakowań, dopasowując je do swoich preferencji i stylu łowienia.
  • Bezpieczne Płatności: Za subskrypcję zapłacisz bezpiecznymi płatnościami internetowymi poprzez IdoPay. Jeśli zabraknie środków na Twojej karcie, system powiadomi Cię wcześniej, a w razie potrzeby automatycznie zdezaktywuje subskrypcję.
  • Elastyczność: Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, możesz zmienić ją na inny PERCHBOX™. 
  • Oszczędność: Wybierając subskrypcję, oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze. Już od trzeciego do piątego zamówienia otrzymujesz rabat 5 zł na każde kolejne zamówienie cykliczne. Od 6 do 8 zamówienia 10 zł rabatu a od 9 do 12 miesiąca cyklu prenumeraty 15 zł rabatu!
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 40 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-30
Ogulnie to wszystko fajnie ale jedną główka była zepsóta
2024-05-17
Paczka została jeszcze w tym samy dniu spakowana i wysłana, mój BOX dotarł następnego dnia.
pixel